Podczas sprawy rozwodowej prezentuje się dowody świadczące o winie jednej ze stron lub o poważnym kryzysie w związku. Każdy, kto chce się rozwieść, marzy o tym, aby posiąść zdjęcia, na których idealnie zaprezentuje dowód zdrady współmałżonka lub jego uzależnienie od hazardu czy innych używek. Skąd wziąć dobre zdjęcia rozwodowe?

rozwodowa sesja zdjęciowa

Najlepszą sesję wykona dla nas zapewne prywatny detektyw, jednak zdarza się, że takiego rodzaju fotografie wpadają nam w ręce przypadkiem. Mogą zostać wykonane podczas wieczoru panieńskiego czy kawalerskiego, a dowiemy się o nich dopiero po pewnym czasie. Wynajęcie detektywa, który wykona sesję rozwodową, kosztuje. Są to niejednokrotnie kwoty wynoszące kilkanaście czy kilkadziesiąt tysięcy złotych. Pilne śledzenie i fotografowanie danej osoby daje rezultaty. Jednak poza zdjęciami, które pomogą nam rozwód uzyskać, istnieją też inne, które również nazwiemy rozwodowymi.

Sesja zdjęciowa po rozwodzie

fotografia rozwodowaOkazuje się, że moda z Zachodu przybywa do nas coraz intensywniej. Nie tylko organizujemy przyjęcia weselne, ale niektórzy decydują się też na imprezy rozwodowe. Wśród firm, które oferują wymarzone przyjęcie weselne, znajdują się też takie, które urządzą nam huczny bal z okazji uzyskania rozwodu. Po co to wszystko? Rozwód związany jest ze stresem i często powoduje poczucie pustki i żalu. Aby temu zapobiec i rozładować emocje, organizowane są przyjęcia, a podczas nich sesje zdjęciowe mająca upamiętnić odzyskanie wolności wskutek rozwiązania związku małżeńskiego. Co obejrzymy na takich zdjęciach? Przede wszystkim proces spalania aktu małżeństwa lub wyżywania się byłej żony lub byłego męża na zdjęciu czy innej podobiźnie eks-małżonka. Na imprezach pojawiają się tancerze czy tancerki tańca erotycznego, a także muzyka i spora ilość gości. Fotograf ma pełne ręce roboty, aby uchwycić wszystkie ważne chwile. Czy to działa jak terapia? Być może. Wynajęcie profesjonalnego fotografa czy organizacja sesji zdjęciowej (polecamy https://profesjonalnesesje.pl/) na przyjęcie rozwodowe jest z pewnością tańsze, niż wynajęcie detektywa przed rozwodem, więc jeżeli ostatnie dobre zdjęcie wykonał ci fotograf ślubny – warto o tym pomyśleć.