adios (8)

Jeśli doszło do rozstania i po pewnym czasie budzi się w nas chęć wywołania zazdrości u byłego partnera, aby uświadomił sobie, jak wartościową osobę stracił, możemy tego dokonać na kilka sposobów. Przede wszystkim jednak zastanówmy się, czy poprzez wywołanie zazdrości u byłego partnera chcemy sobie po prostu poprawić humor, czy też próbujemy zwrócić na siebie jego uwagę i ponownie nawiązać relację. Może nie warto wchodzić dwa razy do tej samej rzeki, a zazdrosne spojrzenie potraktować jako motywację do rozpoczęcia nowego rozdziału bez myślenia o zakończonym związku?

Zamów sesję zdjęciową

Zdjęcia z profesjonalnej sesji mogą mocno zmienić. Powodami są

  • profesjonalny makijaż
  • wykonywanie zdjęć pod korzystnym kątem
  • odpowiednie oświetlenie
  • dokładny retusz

Sesję zdjęciową możesz zamówić na przykład na stronie Fotograf Warszawa lub innych podobnych stronach z ofertą sesji zdjęciowych z retuszem oraz makijażem

Dbaj o siebie

Najprostszym sposobem na pokazanie byłemu lub byłej, że znakomicie radzimy sobie w pojedynkę i nie płaczemy po nocach w poduszkę, jest zadbanie o swój wygląd i kondycję. Zapisz się na siłownię, kup karnet na basen lub wyjedź na weekend do SPA, gdzie skupisz się tylko na sobie. Rozstanie wielu osobom otwiera oczy na ich własne potrzeby, jakie do tej pory zaniedbywali, poświęcając się relacji. Jak widać, nie było warto. Poprawa wyglądu, zadbanie o zdrowie i gruntowna zmiana w garderobie mogą wiele zdziałać. Zacznij podobać się sobie i przyciągaj uwagę płci przeciwnej. Były partner z pewnością poczuje ukłucie zazdrości.

Uśmiechnij się

Najlepszym sposobem na rozpoczęcie nowego życia i wzbudzenie zazdrości jest uśmiech. Zobacz jakie miny uwieczniają fotografowie ślubni w swoich reportażach i na sesjach w plenerze. Cała sztuka w tym, by ten sam uśmiech trwał po rozstaniu. Jeśli były partner myśli, że całymi dniami wpatrujesz się w jego zdjęcie i płaczesz, pokaż mu, że jest inaczej. Zajmij się swoimi zainteresowaniami, zrób remont, spędzaj czas ze znajomymi, którzy do tej pory byli nieco zaniedbywani. Uśmiech przyciągnie nowe znajomości i wzbudzi zazdrość kogoś, kto wcześniej zadał ból.

Zajęć nigdy dość

Zatroszcz się o swój wygląd, poszukaj ciekawego zajęcia, nadrób zaległości w pracy i poświęć czas dzieciom oraz rodzinie. Jeśli nie odpisujesz po minucie na maila od byłego, wzbudzisz jego zazdrość, bo uświadomi sobie, że związek z nim to nie jedyne, co zajmowało Twój czas. Pokaż, że potrafisz żyć pełnią życia w pojedynkę. Pokazuj się ze znajomymi w miejscach, gdzie niegdyś chodziliście razem. Niech nie myśli, że zamykasz się przed światem i nie pragniesz nowej miłości.